SOOVID MÜÜA

 

OMA MAJA?

 

Märkige üles kõik põhjused, miks Te tahate müüa oma kodu ja mida Te selle eest tahate saada. Nt. Teil on oodata pere juurdekasvu või tahate kolida  teise linna jne.

Samuti selgitage,  kui kiirelt  Te tahate müüa või tahate hoopis teenida tulu.

Skynix töötab selle nimel, et Teie soovid saaks täpselt ja reaalajas täidetud parimal võimalikul viisil01.  OSUTAGE OMA SOOVIDELE

Teie järgmine eesmärk on määrata parim hind Teie kodule.

Kohe algselt õige hinna määramine tagab kohese huvi nii kinnisvara agentide kui ostjate hulgas.

Peate silmas pidama  oma kodu seisukorda, palju maksavad sarnased objektid ja milline on üldine turuseis selles piirkonnast. Tihti on nii, et ei suudeta määrata hinda erapooletult, sellel etapil on kinnisvara agendi abi raske ülehinnata.

Skynix Team teab oma kogemuste põhjal palju sarnased objektid teie  rajoonis maksavad ja kui kaua on nad keskmiselt müügis. Kui Te tahate veenduda oma kodu hinnas, võite tellida eksperthinnangu. Harilikult on selle hind mõnisada eurot. Pidage meeles, alati on mõistlikum määrata õiglane hind  (turuväärtus), uuringud näitavad, et juba 3% kõrgem hind turuväärtusest pikendab objekti müügi aega tunduvalt. Kui Teie kodu on müügis pikka aega, tekitab see ostjates küsimusi, kas objektil äkki midagi viltu ei ole. Võib juhtuda, et ebaõige hinnastrateegia kasutamisel tuleb Müüjal hinda langetada madalamale turuväärtusest, et konkureerida uute  madalamate pakkumistega

02. öelge oma hind

Suuremal osal meist ei ole kodu pidevalt ESINDUSLIKUS olekus. Nt. võib olla  liigset kilakola või mingeid kaste garaažis, katkised laternad trepil, halvasti liikuvad uksed/aknad jne.

Tuleb oma maja korrastada, sest sellest sõltub müügi kiirus ja hind, mida Ostja on nõus maksma, kusjuures esmane mulje on kõige tähtsam. Skynix meeskond aitab Teil uuest vaatevinklist  vaadata oma majale ja pakub meetmeid, muutmaks seda atraktiivsemaks Ostjale.

Liiga isikustatud maja  on raskem müüa. Eemaldage kõik perefotod, suveniirid, individuaalne dekoor, siis on Ostjal kergem tunnetada ennast just selle maja tulevase omanikuna.

Vaadake kriitilise pilguga üle, mis võib riivata silma, kas tilkuv kraan või katkine ruloo või kulunud jalamatt. Ei ole mõttekas näidata korralagedust oma kodus.Veenduge, et kõik nipsasjad on riiulitelt ära korjatud, et riiulid köögis ja vannitoas oleks vabad. See aitab Ostjal näha oma tulevast kodu maksimaalselt ruumikana.

03.  KODU ETTEVALMISTUS MÜÜGIKS

Nüüd, kui Te olete valmis müüma, teostab Skynix Teie kodu müügistrateegia. On palju võimalusi püüda potentsiaalsete ostjate tähelepanu. Selleks on internet, reklaamplakatid hoovis, avatud uste päevad, meediareklaam, agentidevaheline side

Lisaks eelöeldule suudab Skynix kõigi loetletud meetmete rakendamisel leida parima ostja Teie kinnisvarale


04. AEG TEGUTSEDA

Kui Te saate hinnapakkumise potentsiaalselt ostjalt, uurib meie meeskond, kas antud füüsiline isik on volitatud Teie maja ostma. Kui see on nii, siis Teie, koostöös meiega, analüüsime pakutud varianti, otsides  sobivaimat   võimalust lepingu sõlmimiseks

Sel etapil on 3 võimalust = nõustuda, nõustuda mööndustega, keelduda

Pidage meeles! Allkirjastatud dokument on juriidiliselt siduv. Kui  Teil on küsimusi või probleemikesi – lahendame  need ennetavalt koos SKYNIX-iga! 

                                                                                                          

05.  PAKKUMUSTE SAAMINE