SOOVID MÜÜA


OMA KODU?


Märkige üles kõik põhjused, miks Te tahate müüa oma kodu ja mida Te selle eest tahate saada. Nt. Teil on oodata pere juurdekasvu või tahate kolida  teise linna jne.

Samuti selgitage, kui kiirelt Te tahate müüa või tahate hoopis teenida tulu.

Meie töötame selle nimel, et Teie soovid saaks täpselt ja reaalajas täidetud parimal võimalikul viisil


01.  OSUTAGE OMA SOOVIDELE

Teie järgmine eesmärk on määrata parim hind Teie kodule.

Kohe algselt õige hinna määramine tagab kohese huvi nii kinnisvara agentide kui ostjate hulgas.

Peate silmas pidama  oma kodu seisukorda, palju maksavad sarnased objektid ja milline on üldine turuseis selles piirkonnast. Tihti on nii, et ei suudeta määrata hinda erapooletult, sellel etapil on kinnisvara agendi abi raske ülehinnata.

Meie teame oma kogemuste põhjal palju sarnased objektid Teie rajoonis maksavad ja kui kaua on nad keskmiselt müügis. Kui Te tahate veenduda oma kodu hinnas, võite tellida eksperthinnangu. Harilikult on selle hind umbes 200 eurot. Pidage meeles, alati on mõistlikum määrata õiglane hind (turuväärtus), uuringud näitavad, et juba 3% kõrgem hind turuväärtusest pikendab objekti müügi aega tunduvalt. Kui Teie kodu on müügis pikka aega, tekitab see ostjates küsimusi, kas objektil äkki midagi viltu ei ole. Võib juhtuda, et ebaõige hinnastrateegia kasutamisel tuleb Müüjal hinda langetada madalamale turuväärtusest, et konkureerida uute  madalamate pakkumistega

02. öelge oma hind

Suuremal osal meist ei ole kodu pidevalt ESINDUSLIKUS olekus. Nt. võib olla liigset kilakola või mingeid kaste garaažis, katkised laternad trepil, halvasti liikuvad uksed/aknad jne.

Tuleb oma maja korrastada, sest sellest sõltub müügi kiirus ja hind, mida Ostja on nõus maksma, kusjuures esmane mulje on kõige tähtsam. Meie aitame Teid uuest vaatevinklist vaadata oma majale ja pakume meetmeid, muutmaks seda atraktiivsemaks Ostjale.

Liiga isikustatud maja on raskem müüa. Eemaldage kõik perefotod, suveniirid, individuaalne dekoor, siis on Ostjal kergem tunnetada ennast just selle maja tulevase omanikuna.

Vaadake kriitilise pilguga üle, mis võib riivata silma, kas tilkuv kraan või katkine ruloo või kulunud jalamatt. Ei ole mõttekas näidata korralagedust oma kodus.Veenduge, et kõik nipsasjad on riiulitelt ära korjatud, et riiulid köögis ja vannitoas oleks vabad. See aitab Ostjal näha oma tulevast kodu maksimaalselt ruumikana.

03.  KODU ETTEVALMISTUS MÜÜGIKS

Nüüd, kui Te olete valmis müüma, teostame Teie kodu müügistrateegia. On palju võimalusi püüda potentsiaalsete ostjate tähelepanu. Selleks on internet, reklaamplakatid hoovis, avatud uste päevad, meediareklaam, agentidevaheline side

Lisaks eelöeldule me suudame kõigi loetletud meetmete rakendamisel leida parima ostja Teie kinnisvarale

04. AEG TEGUTSEDA

Kui Te saate hinnapakkumise potentsiaalselt ostjalt, siis Teie, koostöös meiega, analüüsime pakutud varianti, otsides sobivaimat võimalust lepingu sõlmimiseks. Sel etapil on 3 võimalust = nõustuda, nõustuda mööndustega, keelduda

Pidage meeles! Allkirjastatud dokument on juriidiliselt siduv. Kui Teil on küsimusi või probleemikesi – lahendame need ennetavalt koos Meiega!                                                                                       

05.  PAKKUMUSTE SAAMINE

Nimi  
E-mail  
Telefon  
Sõnum  
  

Palume saatke e-maili alloleva vormi kaudu, ning me vastame Teile esimesel võimalusel